Zobacz jak to wygląda okiem serwisu.

Montaż i naprawa czujników cofania?

Pamiętaj większość obecnie kupowanych aut posiada mocno zaawansowaną elektronikę, a mechanika wymaga profesjonalnego sprzętu. Jeśli zależy ci na dokładnie wykonanej usłudze, nie rób tego na własną rękę, zaufaj nam i stwórz historię swojego auta.
Zestawy z kamerą cofania
To nieco bardziej zaawansowane sprzęty, wymagające przede wszystkim dobrego oprogramowania oraz czułej kamery. Największą popularnością cieszą się nie zestawy konkretnych marek, lecz rodzaje rozwiązań. Bo najczęściej kupujemy osobno kamerę i osobno wyświetlacz. Dlaczego? Bo dzięki temu mamy większy wybór. Jedni wolą zamontować kamerę w ramce tablicy rejestracyjnej, inni wywiercić dziurę w bagażniku, a jeszcze innym łatwiej będzie umieścić ją we wnętrzu auta. To ostatnie rozwiązanie sprawdzi się na przykład w autach typu kombi, gdzie kamera zamontowana na podsufitce czy przyczepiona do klapy od wewnątrz i tak spełni swoje zadanie.
Po czym poznać dobry zestaw do parkowania?
Wyższa cena urządzenia oznacza zazwyczaj bardziej precyzyjne odczyty i lepsze skalibrowanie, co umożliwia łatwe i bezpieczne parkowanie samochodu. Co więcej droższe zestawy zazwyczaj wyposażone są w wyświetlacz, większą liczbę czujników oraz dodatkowe funkcje, które nie tylko czynią odczyt bardziej precyzyjnym, ale zapewniają również komfortowy montaż i obsługę danego urządzenia. W naszym serwisie montowaliśmy zestawy marki Bosch i Valeo. Oba polecamy z uwagi na jakość produktu, dodatkowe pierścienie kontowe i funkcje dodatkowe przy opcji czujników przednich i tylnych.
Czujnik cofania – jaka firma?
Na rynku działa wielu producentów czujników cofania (parkowania), stąd też zróżnicowanie cenowe i jakościowe tego sprzętu. Zdecydować możemy się zatem na markowe produkty, a także sprzęt od mniej rozpoznawalnych producentów. Przed dokonaniem wyboru warto jednak dobrze przyjrzeć się specyfikacji produktu, aby nie przepłacić.

Dużą popularnością cieszą się producenci tacy jak: Blow, Valeo, Conrad, Easy Park, Noxon, Steel Mate, Exus, czy też RTX. Również firmy takie jak Bosch, Parktronik, Phantom, Maxicar, Vertex czy też Dexo produkują sprzęt, który zyskał rzeszę zadowolonych klientów. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy kierujący może dostosować zestaw najlepiej odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym.

O Firmie

Swoją przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy przeszło 20 lat temu. Wówczas poznawaliśmy tajniki mechaniki samochodowej. Warsztat samochodowy otworzyliśmy w 1995. Przez cały ten okres odbyliśmy setki szkoleń popartych solidnym warsztatem technicznym i można powiedzieć, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Wciąż się rozwijamy tyle, że na profesjonalnym sprzęcie, z ogromną dbałością wykonanej usługi i historią serwisową, którą budujemy klientowi. Zapraszamy cię do naszej firmy rodzinnej Marcinczak & Synowie, dlaczego My? Bo robimy to z pasją do motoryzacji i gwarantujemy jakość wykonanej usługi.

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz sprawdzić wolny termin, cenę naszej usługi z częściami lub bez. Masz pytanie czysto techniczne, nie krępuj się i skorzystaj z czatu, formularza kontaktowego, maila, lub po prostu zadzwoń. Postaramy się udzielić ci konkretnej informacji.

Przykładowe usługi

Naprawa silników, Naprawa skrzyń biegów, Naprawa i regeneracja układów hamulcowych, Naprawa, regulacja układu kierowniczego i zawieszenia, Naprawa układu chłodzenia, Naprawa układu dolotowego, Demontaż i naprawa felg i wymiana ogumienia, Naprawa układu napędowego, Naprawa układu paliwowego,  Naprawa układu wydechowego, Kontrola geometrii, Wymiana rozrządu, Wymiana katalizatora, Wymiana amortyzatora, Wymiana pompy paliwa, Wymiana klocków hamulcowych, Naprawa głowicy, Naprawa zawieszenia, Regeneracja filtra cząstek stałych, diagnostyka elektryki i elektroniki samochodowej.

Adres

Mechanika pojazdowa
Marcińczak & Synowie
Kamienna 21, 46-100 Namysłów

tel. 77 410 66 25
kom. 604 202 590

Auto Pomoc
tel. 783 140 761
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe

Jeśli posiadasz aplikację na swoim telefonie, możesz zeskanować kod QR i zapisać w telefonie nasze dane kontaktowe w nim ukryte.

Zobacz więcej..

Naprawa mechaniki pojazdowej

Do napraw stosujemy szeroki asortyment zarówno oryginalnych części zamiennych, jak również tańszych zamienników o porównywalnej jakości do oryginału. Współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi, co pozwala nam skrócić czas oczekiwania na części do minimum. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt niezbędny do przeprowadzania bieżących napraw mechanicznych i eksploatacyjnych we wszystkich dostępnych na rynku markach samochodów, w tym również ciężarowych i dostawczych. Nasi mechanicy to najwyższej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, podchodzący do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.
Naprawa silników, remont skrzyni biegów, wszystko, co związane z mechaniką pojazdową, nie stanowi dla naszego zespołu żadnych tajemnic. Wykonamy to z największą starannością i fachowością.
Nasi mechanicy podejmą się wszelkich napraw, choćby takich jak naprawy instalacji elektronicznych czy też naprawy hamulców – i to w samochodzie każdej marki. Dla komfortu kierowców i pasażerów zajmujemy się czyszczeniem klimatyzacji. Zakres usług w naszym auto serwisie jest naprawdę wszechstronny.
Gwarantujemy użycie wysokiej klasy materiałów eksploatacyjnych, stosujemy części oryginalne lub najlepsze na rynku i sprawdzone zamienniki, wszystko po wcześniejszych ustaleniach z klientem.
Zapewniamy najwyższą jakość usługi, precyzję wykonania, rzetelność prowadzonych prac. Wszystkie poczynania i plany remontu czy naprawy konsultujemy z klientem, tak by miał pewność, że każdy koszt były uzasadniony.

Copyright © 2006.  www.mechanik-marcinczak.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. CREATED BY: Łukasz Lencki