Zadbaj o historię swojego pojazdu

Auto Serwis
Marcinczak & Synowie

Proszę pamiętać, że jeśli oczekują Państwo szybkiej odpowiedzi, najlepszym sposobem kontaktu jest telefon do naszego serwisu.
Formularz kontaktowy
Wszystkie pola są obowiązkowe
Click for new image
Informacje kontaktowe:
Auto Serwis
Marcinczak & Synowie
www.mechanik-marcinczak.pl
46-100 Namysłów
Kamienna 21F
kontakt@mechanik-marcinczak.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek:
9:00 do 19:00
Sobota - Niedziela:
Nieczynne

O Firmie

Swoją przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy przeszło 20 lat temu. Wówczas poznawaliśmy tajniki mechaniki samochodowej. Warsztat samochodowy otworzyliśmy w 1995. Przez cały ten okres odbyliśmy setki szkoleń popartych solidnym warsztatem technicznym i można powiedzieć, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Wciąż się rozwijamy tyle, że na profesjonalnym sprzęcie, z ogromną dbałością wykonanej usługi i historią serwisową, którą budujemy klientowi. Zapraszamy cię do naszej firmy rodzinnej Marcinczak & Synowie, dlaczego My? Bo robimy to z pasją do motoryzacji i gwarantujemy jakość wykonanej usługi.

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz sprawdzić wolny termin, cenę naszej usługi z częściami lub bez. Masz pytanie czysto techniczne, nie krępuj się i skorzystaj z czatu, formularza kontaktowego, maila, lub po prostu zadzwoń. Postaramy się udzielić ci konkretnej informacji.

Przykładowe usługi

Naprawa silników, Naprawa skrzyń biegów, Naprawa i regeneracja układów hamulcowych, Naprawa, regulacja układu kierowniczego i zawieszenia, Naprawa układu chłodzenia, Naprawa układu dolotowego, Demontaż i naprawa felg i wymiana ogumienia, Naprawa układu napędowego, Naprawa układu paliwowego,  Naprawa układu wydechowego, Kontrola geometrii, Wymiana rozrządu, Wymiana katalizatora, Wymiana amortyzatora, Wymiana pompy paliwa, Wymiana klocków hamulcowych, Naprawa głowicy, Naprawa zawieszenia, Regeneracja filtra cząstek stałych, diagnostyka elektryki i elektroniki samochodowej.

Adres

Mechanika pojazdowa
Marcińczak & Synowie
Kamienna 21, 46-100 Namysłów

tel. 77 410 66 25
kom. 604 202 590

Auto Pomoc
tel. 783 140 761
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe

Jeśli posiadasz aplikację na swoim telefonie, możesz zeskanować kod QR i zapisać w telefonie nasze dane kontaktowe w nim ukryte.

Zobacz więcej..

Naprawa mechaniki pojazdowej

Do napraw stosujemy szeroki asortyment zarówno oryginalnych części zamiennych, jak również tańszych zamienników o porównywalnej jakości do oryginału. Współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi, co pozwala nam skrócić czas oczekiwania na części do minimum. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt niezbędny do przeprowadzania bieżących napraw mechanicznych i eksploatacyjnych we wszystkich dostępnych na rynku markach samochodów, w tym również ciężarowych i dostawczych. Nasi mechanicy to najwyższej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, podchodzący do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.
Naprawa silników, remont skrzyni biegów, wszystko, co związane z mechaniką pojazdową, nie stanowi dla naszego zespołu żadnych tajemnic. Wykonamy to z największą starannością i fachowością.
Nasi mechanicy podejmą się wszelkich napraw, choćby takich jak naprawy instalacji elektronicznych czy też naprawy hamulców – i to w samochodzie każdej marki. Dla komfortu kierowców i pasażerów zajmujemy się czyszczeniem klimatyzacji. Zakres usług w naszym auto serwisie jest naprawdę wszechstronny.
Gwarantujemy użycie wysokiej klasy materiałów eksploatacyjnych, stosujemy części oryginalne lub najlepsze na rynku i sprawdzone zamienniki, wszystko po wcześniejszych ustaleniach z klientem.
Zapewniamy najwyższą jakość usługi, precyzję wykonania, rzetelność prowadzonych prac. Wszystkie poczynania i plany remontu czy naprawy konsultujemy z klientem, tak by miał pewność, że każdy koszt były uzasadniony.

Copyright © 2006.  www.mechanik-marcinczak.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. CREATED BY: Łukasz Lencki